03 maja

Kampania #DanonkiPowiedzTak

Dzień dobry, jak pewnie zauważyliście już na moim fanpagu dostałam się do kampanii Trnd, tym razem będziemy testować Danonki. Kilka dni temu otrzymałam przesyłkę z przewodnikiem do projektu, książką do badania opinii oraz list.

Paczka powitalna ;)

Będąc ambasadorką w projekcie Danonki marki Danone mam za zadanie przede wszystkim osobiście wypróbować produkt, druga połowa jest natomiast dla moich zaprzyjaźnionych testerów, moja rodzina i znajomi z pewnością będą zadowoleni. A w szczególności ich dzieci ;)
Każdy tester ma za zadanie wypełnić krótką ankietę, tylko 13 pytań ;)

W projekcie udział biorą Danonki w kubeczkach w 2 wariantach gramowych 50g oraz 90g o dowolnym smaku. 
Zakupy można dokonać do maksymalnej kwoty 35 zł łącznie. Musimy jednak pamiętać aby w naszym zestawie na pewno znalazł się flagowy wariant Danonków w kubeczkach 50g. 


Dlaczego warto, żeby Twoje dziecko jadło właśnie Danonki? 
W przewodniku możemy jeszcze wyczytać, że eksperci ds. żywienia polecają dzieciom jako przekąski głównie trzy grupy produktów: świeże warzywa, świeże owoce i fermentowane produkty mleczne. Do tej trzeciej grupy zaliczają się właśnie Danonki. Danonki powstają aż z dwóch kubeczków mleka, są wzbogacone w wapń i witaminę D, które wspomagają prawidłowy wzrost 
i rozwój kości u dzieci...
A wiecie, że nie zawierają syropu glukozowo - fruktozowego, sztucznych aromatów, konserwantów 
i barwników.

Dalsza relacja z testowanie już niebawem...

7 komentarzy:

 1. Nasze dzieciństwo to właśnie lody z Danonków :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również mam okazję testować Danonki ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej smakuje dzieciom truskawkowy Danonek ale mrożone wolą jagodowe. ☺

   Usuń
 3. Moje dzieci jedzą właśnie lody Danonkowe ☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Danonki w nowej odsłonie polecam, mają ciekawe smaki, a dzieci zajadają się nim z apetytem. Mają bardzo dobry skład, ponieważ wszystkie Danonki składają się wyłącznie z prostych składników, pysznie smakują oraz w swoim składzie nie mają syropu glukozowo - frutkozowego, barwników, sztucznych aromatów oraz konserwantów. Danonki są wzbogacone w wapń, a witamina D została do nich dodana, aby wspomagać wchłanianie wapnia. Wapń i witamina D są potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Życie zaczyna się w kuchni , Blogger